• 0

Beyaz Sıfır Yaka Tshirt Baskı

P00010648

265,00 TL

Beden:
Cinsiyet:
Baskı Seçeneği:

Promosyon T-Shirt Baskı

Etkinliklerden şirket içi kullanımlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan baskılı t-shirt ürünleri, eğitim sektöründen küçük ve büyük tüm ölçekte işletmelerin de marka iletişimlerinde kullandıkları önemli bir araçtır. Genelde marka adı ve logosu ile birlikte kullanılan baskılı t-shirt ürünleri hem sunduğu fonksiyonel fayda hem de şık yapısı ile oldukça sık tercih edilen bir üründür.

Sadece beyaz renk seçeceği ile yüksek kalite kumaş (%100 pamuk) üzerine transfer baskı tekniği ile işlenen ekonomik baskılı t-shirtler promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle promosyon amacıyla üretilen ekonomik t-shirt baskı ürünümüz kullanılan baskı çeşidinden ötürü uzun kullanımlarda soyulma gibi etkiler gözlemlenebilir.

  • Ürün elde yıkanmalıdır.

Dikkat edilmesi gerekenler

  • Bu ürün kullanılan baskı tekniğinden ötürü ekonomik ürün olarak sınıflandırılmakta ve uygun fiyatlarla listelenmektedir. Bu nedenle uzun dönem kullanım için uygun değildir, uzun kullanımda baskılı alanda soyulma gibi deformasyonlar gözlemlenebilir.
  • Sadece ön, sadece arka ya da hem ön hem arka alana baskı tercih edebilirsiniz. He ön hem arka baskı tercih edildiğinde her iki alanında tasarımlarının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
  • Baskıya uygun tasarım iletmeniz ürünün baskı onayını hızlı almanızı sağlayacaktır, tasarımlarınızı yüklemek için ürün şablonlarını kullanmanızı öneririz.