ÜYE GİRİŞİ
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Aktivasyon Kodu İste & Gir

Gizlilik Politikası

dehapromosyon.com olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

dehapromosyon.com üyelerinin, sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, dehapromosyon.com kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Güvenlik

Gelişen teknolojinin hayatımıza kattığı yüzlerce yeni kavram ve kolaylığın arasında bir takım güvenlik endişeleride de ayrı yerini almakta gecikmedi tabii.Tıpkı diğer sektörlerde ve yaşam alanlarında olduğu gibi online (internet üzerinden) alışverişte de birtakım konuları siz değerli kullanıcılarımızın merak etmekte olduğunu biliyoruz. Bu sebeple önemli birkaç satır aydınlatıcı bilgi yazma gereği duyduk.

Sanılanın aksine internet klasik market yada restoran alışverişlerinizden daha güvenli demek biraz klasik bir cümle oldu artık ama riskler hemen hemen aynıdır; Yani kötü niyetli bir kasiyerin ya da garsonun kredi kartınızı taşırken numarasını not etmesi veya bir bilgisayar korsanının bilgisayarınızda tuttuğunuz kayıtlı kredi kartı bilgilerini sizden habersiz yazılımlarla elde etmesi aynı oranda risklidir. Bunları alışveriş yaptığınız firmanın banka ile bağlanıtısnın veya web sitesinin kredi kartı transferinin güvenliği ile karıştırmamak gereklidir zira bunlar oldukça güvenli sistemlerdir.

Gerekli tedbirler alınarak bu teknoloji kolaylığından maksimum faydalanmak gereklidir. Bu tedbirlerin en başında ise bildiğiniz güvendiğiniz yerlerden alışveriş yapmak gelir. Bunun için kredi kartı bilgisi girdiğiniz sayfanın adresini, ve adresin ile başlayıp başlamadığını mutlaka kontrol edin ve not edin. Bu harflerle başlayan sayfalarda yazdığınız veriler SSL Güvenlik Protokolü ve 128 bit şifreleme ile siz ve bankanız arasında biz veya herhangi bir şahıs tarafından görülemeden aktarılır.

www.dehapromosyon.com kredi kartı bilgilerinizi tek sayfada herhangi bir oturumda, cookie (çerez) de yada değişkende saklamadan SSL ile direkt bankaya aktaracak şekilde programlanmıştır.

İçeriği zayıf, güven telkin etmeyen, açık adres ve firma ünvanları bile belirtilmeyen sitelerden alışveriş yapmanız risk almanız demektir. Bilmediğiniz e-postaları, içeriklerini ve sizi yönlendirdiği sayfaları kesinlikle kullanmayın. Kart numaranızı ve bilgilerinizi telefonla ve e-posta ile kimseye iletmeyin.

En büyük tavsiyemiz son zamanlarda bütün bankaların önerdiği sanal kart olacaktır. Bu sistem alışveriş yapacağınız kadar bir tutarı kartınıza kolayca ekleyeceğiniz size ait bir sanal kredi kartına aktarıyor ve size yüzde yüz güvenli bir alışveriş sağlıyor.

Bütün bunlar zahmetli görünebilir ama önümüzdeki yıllarda bu tedbirler kalabalık bir caddede cüzdanınıza sahip çıkmanızla aynı anlama gelecek.